Turvaudusüsteem

Koduomanikuna soovite, et teie pere ja vara on kaitstud igal ajal. Ettevõtjana soovite, et teie äritegevus oleks sujuv ja toimiks tõrgeteta ning ei peaks muretsema ettevõtte vara või töötajate turvalisuse pärast.

Kurjategijal kulub sissetungiks vaid 2–8 minutit, mis on piisav aeg, et haarata kaasa teie väärisesemed ning nendega kiiresti põgeneda.

Kuid olenemata tehnilistest valvesüsteemidest ei saa te takistada füüsilist rünnet oma varale.

Lahenduseks on turvaudusüsteem, mis takistab kurjategijatel füüsiliselt pääsu väärisesemeteni ja kaitseb seeläbi neid varguse eest. Turvaudusüsteemiga on võimalik isegi ennetada röövimisi ja vandalismi enne, kui need peaks aset leidma.

Olenemata sellest, kas olete koduomanik või ettevõttja on meil turvaudu lahendused, mis vastavad teie vajadustele ja nõudmistele. Vaid sekunditega on võimalik kaitsta teie vara sissetungijate eest.

Turvatud kliendid on õnnelikud kliendid. Meie pakutavad lahendused on sobivad erinevatele klientidele. Meie turvaudusüsteeme võib leida pankadest, kaubanduskeskustest, kauplustest, ladudest, bensiinijaamadest ja kontoritest, aga ka eramajadest. Ükski ruum ei ole liiga suur ega liiga väike, et tagada selle turvalisus udukaitsega.

Kui soovid nõuetekohast ja Sinu vajadustele vastavat turvaudusüsteemi, siis kirjuta meile ateco@ateco.ee või saada küsimus läbi kontakti vormi.