Automaatsed gaaskustutussüsteemid
Pakume kvaliteetseid gaaskustutussüsteemide lahendusi, mis hõlmavad projekteerimist, ehitamist, hooldust ja seadmete tarnet. Kõik meie kasutatavad põhiseadmed, sealhulgas kustutussüsteemi komponendid, on sertifitseeritud vastavalt EN 12094 standardile. Lisaks on meie kustutussüsteemid sertifitseeritud vastavalt VdS 2344 standardile, tagades nende usaldusväärsuse ja vastavuse kõrgetele ohutusnõuetele.
Valida saab nii ballooni- kui ka balloonipanga lahenduse vahel, millele saab lisada suundventiilid, võimaldades ühe kustutussüsteemiga kaitsta mitut tulekahju piirkonda. Tööpõhimõte asub SIIN :)

Inertgaasid

Meie valikus on kõik neli inertgaasi: IG-01 argoon, IG-100 lämmastik, IG-55 (50% lämmastik + 50% argoon) ja IG-541 (50% lämmastik + 42% argoon + 8% CO2). Need on saadaval 80- ja 140-liitristes balloonides ning survestatud 200 või 300 baari juures. Torustikku sisenedes alandatakse nende gaaside töörõhk 60 baarini. 

Tulekustutusmehhanism töötab hapniku kontsentratsiooni alla 15% vähendades 60 sekundi jooksul ning võimaldab ligipääsu ka peidetud tulekahjudele.

FK-5-1-12

Meie valikus on tõhus ja keskkonnasõbralik kustutusaine FK-5-1-12, mida tuntakse ka kaubamärgi 3M™ Novec™ 1230 all. See on laialdaselt kasutusel lennundus-, militaar- ja merendusobjektidel ning samuti arhiivides, muuseumides ja andmekeskustes kustutusainena.

Valikus on erinevad suurused balloonidest vahemikus 14 kuni 220 liitrit ning rõhul 25 või 50 bar. Erinevad suurused pakuvad paindlikkust erinevate mahuga ruumide jaoks, tagades sobivaima lahenduse.

Tulekustutusmehhanism toimib kiire jahutamise põhimõttel, eemaldades kiiresti tulekahjudest soojust ja katkestades põlemise ahelreaktsiooni, kustutades tulekahju vaid sekunditega.